opak & techform
opak menu
techform-left
Pakowanie promocyjne

Wykonujemy pakiety wyrobów z gratisami, z gadżetami, zawieszki reklamowe, grupowanie wyrobów, zestawy wielosmakowe, promocyjne, profesjonalne foliowanie.

Pakowanie eksportowe

Pakowanie towarów na potrzeby transportu morskiego i lotniczego. Zabezpieczanie przeciwwstrząsowe i antykorozyjne. Pakujemy do kontenerów, skrzyń, na paletach, profesjonalne opakowania drewniane z atestem IPPC.

   Opak +

Marka "Opak +" funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Naszym produktem jest usługowe pakowanie towarów klientów.

Pakowanie promocyjne – to pakowanie wyrobów w różnego rodzaju promocjach, często stosowanych przy sprzedaży wyrobów w sieciach handlowych. Akcje marketingowe mające na celu zwiększenie sprzedaży danego wyrobu poprzez połączenie go z drugim wymagają właściwego, atrakcyjnego i niedrogiego opakowania. Nasz park maszynowy oraz doświadczona załoga umożliwiają realizacje zamierzeń naszych odbiorców.

Pakowanie eksportowe – to cały proces przygotowania, przeważnie maszyn i urządzeń do transportu morskiego lub lotniczego. Podstawowym celem opakowania i zabezpieczenia ładunku w transporcie jest ochrona tegoż ładunku przed uszkodzeniami natury mechanicznej, fizykochemicznej i biologicznej. Solidność takiego opakowania jest niezmiernie ważna i ma bezpośrednie odzwierciedlenie ekonomiczne. Zapakowane przez nas towary zostały wysłane do wielu krajów, między innymi: Chin, Stanów Zjednoczonych, Korei, Tajlandii.

Kontakt w zakresie pakowania:

Techplast Sp. z o.o.
35-959 Rzeszów
ul. Ciepłownicza 8
Tel. +48 17 8642016
Tel. /Fax +48 17 7835712

e-mail: opak@hoga.pl


 

Formularz zapytań
Techform

TECHFORM to grupa środków technicznych znajdujących zastosowanie w procesach przetwórstwa tworzyw sztucznych
i gum.

   Projekt i realizacja: Uninet Polska

techform-right